Ana sayfa

Beijing Stars Stone Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Yıldız taş şirketi co., ltd.Şirket, taş endüstrisinde 1998'in başından beri devlete ait işletmeler için selefi olan 2002 yılında kurulmuştur.Birkaç taş madenciliği ve işleme tesisine sahip olan ürünler, Çin'in doğal taş ürünlerinin %95'inden fazlasını kapsıyor ve bu arada bazı denizaşırı taş ürünlerini de işletiyor.Çin taş endüstrisi, en eksiksiz çeşitleri en ürün kategorilerini sağlar.20 yıllık gelişme ile çok profesyonel bir ekip oluşturan ürünler dünya çapında 100'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.Müşterilerimiz arasında toptancılar, yapı malzemeleri süpermarket zincirleri, perakendeciler, proje sahipleri, müteahhitler ve dekoratif tasarım şirketi bireysel aile tüketicileri bulunmaktadır.Tüm müşteriler, rekabetçi fiyatlar ve tek elden hizmet için kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

 

Beijing Stars Stone Co., Ltd 2002 yılında Pekin Çin'de kuruldu.

 

Çin'in kuzeyinde lider bir taş üreticisi olarak BSS, dünya çapında 100'den fazla ülkede işini araştırdı, yıllık ihracat hacmi yaklaşık 1000 konteyner.Ürünler arasında bir taş şömine ve oyma, taş levhalar ve fayanslar, arduvaz panel kültür taşı vb.Şirket, sırasıyla Hebei, Henan, Tianjin ve Anhui, vb.'de bulunan 10'dan fazla fabrikanın yatırımına katıldı, resmi web sitesi www.chinamarble.com yaklaşık 20 yıldır faaliyet gösteriyor ve ana aramada iyi bir sıralamaya sahip Google ve Bing vb. gibi motorlar. Çin taş ürünlerini anlayan ve tedarik eden çok sayıda yabancı taş alıcısı için hızlı bir çevrimiçi giriş sağlar.Şirketin temel avantajı, hammadde kaynaklarını, profesyonel ve olgun ekibini ve derin bir kemik iliği hizmet ruhunu kontrol etme konusunda güçlü bir yeteneğidir.

      

Çin Beijing Stars Stone Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çin Beijing Stars Stone Co., Ltd şirket Profili 1

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Pekin yıldız taş şirketi co., Ltd. Şirket, taş endüstrisinde 1998 yılının başından beri, kamuya ait işletmeler için selefi olan 2002 yılında kurulmuştur. Birkaç taş madenciliğine ve işleme tesisine sahip olduğumuz ürün yelpazemizde taş şömineler ve oymalar, kültürel taş ve arduvaz paneller, architetural taş ürünleri bulunmaktadır. 20 yıllık gelişimiyle, çok profesyonel bir ekip oluşturarak, ürünler dünya çapında 100'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Müşterilerimiz toptancılar, inşaat malzemeleri süpermarket zincirleri, perakendeciler, proje sahipleri, yükleniciler ve dekoratif tasarım şirketi bireysel aile tüketicilerini içermektedir. Tüm müşteriler, rekabetçi fiyat ve tek elden hizmet için kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Beijing Stars Stone Co., Ltd Beijing Stars Stone Co., Ltd Beijing Stars Stone Co., Ltd Beijing Stars Stone Co., Ltd Beijing Stars Stone Co., Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : BSS

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 12,000,000-20,000,000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Beijing Stars Stone Co., Ltd Sertifikalar Çin Beijing Stars Stone Co., Ltd Sertifikalar Çin Beijing Stars Stone Co., Ltd Sertifikalar Çin Beijing Stars Stone Co., Ltd Sertifikalar