Ana sayfa ÜrünlerTaş El Sanatları

Özelleştirilmiş Mermer Doğal Taş El Sanatları / Taş Sanatı El Sanatları Öğeleri

Sertifika
Çin Beijing Stars Stone Co., Ltd Sertifikalar
Çin Beijing Stars Stone Co., Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Özelleştirilmiş Mermer Doğal Taş El Sanatları / Taş Sanatı El Sanatları Öğeleri

Özelleştirilmiş Mermer Doğal Taş El Sanatları / Taş Sanatı El Sanatları Öğeleri
Özelleştirilmiş Mermer Doğal Taş El Sanatları / Taş Sanatı El Sanatları Öğeleri

Büyük resim :  Özelleştirilmiş Mermer Doğal Taş El Sanatları / Taş Sanatı El Sanatları Öğeleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BSS
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 08
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5-20sets
Fiyat: Negotiated
Ambalaj bilgileri: tahta sandık / gemi
Teslim süresi: 10-25days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union
Yetenek temini: 10sets / ağız

Özelleştirilmiş Mermer Doğal Taş El Sanatları / Taş Sanatı El Sanatları Öğeleri

Açıklama
Malzeme: doğal taş Renk: gri
itibaren: Çin
Vurgulamak:

mermer taş el sanatları

,

doğal taş el sanatları

Çin mermer doğal taş Taş El Sanatları lav fırında 08 Taş El Sanatları

Yeryüzü kabuğunun derinliklerinden gelen lava, çünkü yer kabuğunun derinliklerinin sıcaklığı çok yüksek, volkanik kaya püskürmesi ile birlikte volkanik püskürme şeklindeki lavlar, kaya magma yüzeyini onunla birlikte tutar, suyla karşılaşır veya Düşük sıcaklık, congealment pro la because because la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la hava girişine girer, içeri doğru yavaşça içten içe doğru büyük hava kabarcıkları oluşturmak için kaya magma katı, tamamen sonra pıhtılaşmış, benzersiz lav yapıyı oluşturmuştur. lav kömür gazının veya doğal gazın pişirdiği yakıtı alır, lav kullanımının olağanüstü ısıl iletkenliği, stabilitesi ve çok kuvvetli bir şekilde adsorplama kapasitesini artırır, işlemin pişirilmesi için gıdaların pişmesine neden olur, verim büyük ölçüde artar. Eşzamanlı olarak, ısıtma yakıtı konserve kömür gazı veya doğal gaz olduğu için, karbon karası veya kömür yanması ile tamamen endişeli gıda kullanmaz, küllerin kirlenmesine neden olur.

Chinamarble Pekin yıldız taş şirketi işbirliği ile başlatılan bir taş bilgi ve ticaret platformu kurulması ltd. Şirket, taş endüstrisinde 1998 yılının başından beri, kamuya ait işletmeler için selefi olan 2002 yılında kurulmuştur. Birkaç taş madenciliğine ve işleme tesisine sahip olan ürünler,% 95'ten fazla Çin doğal taş ürününü kapsamaktadır, bu arada bazı denizaşırı taş ürünlerini işletmektedir. Çin taş endüstrisi en eksiksiz ürün kategorilerini sunmaktadır. 18 yıllık gelişimiyle, çok profesyonel bir ekip oluşturarak, ürünler dünya çapında 100'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Müşterilerimiz toptancılar, inşaat malzemeleri süpermarket zincirleri, perakendeciler, proje sahipleri, yükleniciler ve dekoratif tasarım şirketi bireysel aile tüketicilerini içermektedir. Tüm müşteriler, rekabetçi fiyat ve tek elden hizmet için kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

1. Biz tasarım, doğal taş ve yapay taş ürünlerin çeşitli işleme sağlayabilir. Malzemeler arasında mermer, granit, kuvars taşı, kayrak, kumtaşı, kireçtaşı, bazalt, traverten, onex ve diğer malzemeler, Çin ve diğer birçok denizaşırı topraklar; Ürün tipleri karo, kültür taşı, duvar taşı içerir. Kaldırım taşı, taş oymacılığı, anıt ve işleme veya süslemeden sonra çeşitli özel şekilli ürünler.

2. Ürünlerimiz, geniş bir iç mekan ve dış mekan dekorasyonunda bireysel konut ve ticari projelerin yanı sıra büyük meydan, yol döşeme ve peyzaj işlerinde yaygın olarak kullanılabilir.

3. Herhangi bir kişiselleştirilmiş özel taş ürünleri kabul edebiliriz, müşteri resimleri veya çizimlerle herhangi bir tasarım sunabildiği sürece, temel olarak müşterilerle ürünler sağlayabiliriz.

4. Dünyadaki hemen hemen tüm limanlara ve kapıdan kapıya hizmet veren ülkelerin ve bölgelerin çoğuna lojistik hizmet verebiliyoruz.

5. Müşterilerimize ilk anda yeterli bilgiyi alabilmeleri için çevrimiçi danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

6. Tüm müşterileri, değişim ve işlem kayıtlarını yönetmek için bir kullanıcı adıyla kolaylaştırmak için güçlü bir müşteri veritabanı oluşturuyoruz.

1. Biz tek elden satın alma hizmeti ile müşterilerine sunmak için Çin'in doğal taş çeşitleri, sağlamak için tek şirketiz;

2. Biz en son ürün çeşitleri ve stilleri düzenli olarak tanıtıyoruz;

3. Biz hızlı teslimat, 2 ila 4 hafta içinde genel tedarik süresi sağlamak için güçlü bir tedarik kapasitesine sahip;

4. Biz, her iki şirket, hem de şirketler ve bireyler için ürün ve hizmetler sunmaktayız;

5. Müşterilerimize tedarik maliyetlerini kaydetmek için genellikle promosyon faaliyetleri yürütürüz;

6. Biz İngilizce iletişim, ürün bilgisi, sipariş yürütme ve teslimat operasyonu, vb, en birinci sınıf kapsamlı hizmet ile müşterilerine sağlayabilir, en profesyonel satış ekibi var.

7. Biz güçlü bir kalite kontrol ekibimiz var. her malın nitelikli bir ürün olduğundan emin olmak için fabrikadan çıkmadan önce tüm mallar denetlenecektir; ücretsiz değiştirme veya doğrudan tazminat garantisi taahhüdü için çok az sayıda standart altı ürünümüz var;

8. Sahadaki taş ürünler, tasarım, kurulum, bakım vb. Hakkında bilgi topluyoruz.

İletişim bilgileri
Beijing Stars Stone Co., Ltd

İlgili kişi: Lee

Tel: +8613901351690

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)